BMW 530d -05

Shitet nga: plarent 11 Tet 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Tiranë
Bmw 530d Kambjo automatike Viti prodhimit 2005 Tapiceri lekure Sallon bezh Navi , pilot automatik, sensor dritash shiu dhe parkimi Full option Targa aa taksa siguracion koalidim te prera Goma pothuajse te reja Makina esht e gatshme per cdo lloj prove cmimi 9500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim