BMW 530 dizel -05

Shitet nga: oliver 23 Krr 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 800 EUR

Komuna: Tiranë
makina ne gjendje shume te mire,lekure e zeze brenda ,automatike,nafte ,dvd,xeno,Dogane e Paguar dhe me te gjitha taksat perfshi dhe siguracion per nje vit>dhe targat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim