BMW 530 dizel -04

Shitet nga: Aldo 24 Qer 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion!!!
Seria 5 530.. Makina eshte ne gjendje
Te shkelqyer,full opsion,salloni ngjyr bezh shum
E bukur, perde origjinale , sensor shiu, telefon,
Bloutoth, sendiljet me fryrje cfryrje, dopio xham
Shum silencjoze dhe te gjith xhamat me fotoelemet
U ndryshon ngjra sipas kohes , klima.. Pilot automatik
Navigator , bagazhjer ..etj etj..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim