BMW 530 dizel -03

Shitet nga: Ergi 08 Jan 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike letra te prera deri qershor 2015 7000euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim