BMW 530 dizel -01

Shitet nga: Ardit 08 Tet 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike
makina esht full ekstra shume e bukur me sherbime te bera dhe dokumenta te paguara per nje vit
shitet ose nderrobet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim