BMW 530 diesel -02

Shitet nga: Blendi 25 Nën 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike sic shifet dhe ne foto.Me dokumenta te rregullta. Esht e gatshme per cdo lloj prove. Makina eshte full option(televizor,telefon,serdile dhe xhama elektrike,sensor) motorr 3.0 l.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim