BMW 530 diesel -01

Shitet nga: Bmw 10 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet dhe nderrohet bmw 530 ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike.Full options,look M.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim