BMW 530 d -05

Shitet nga: Genti 31 Gsh 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet BMW 530 d vitit 2005 navigator i madh me dy disqe plus bagazhier mp3 sallon lekure e erret kambio automatike tip tronik. Pasqyra me mbyllje elektrike dhe me system anti verbim dhe indikator led
Makina eshte ne gjendje te shkelyer dhe me te gjitha sherbiet e sapo kryera. Dokomentat e paguara deri ne shkurt te 2016
Makina shitet ose kembehet me makine suv ose me te vogel kundrejt vleres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim