BMW 530 -00

Shitet nga: romi 09 Tet 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Përshkrim i sendit Makina ka keto te dhena :Edhte Seria 530-m..ka 300.000 km origjinale nga brenda eshte lekure gri..5 marrshe dhe harxhon 8 litra /100 km cmimi 2500 euro..i diskutushem..me dogan te paguar dhe letra..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim