BMW 525tds -98, 2400 Euro ,i diskutueshem

Shitet nga: Klodi 28 Sht 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
BMW 525 tds,
viti prodhimit : 1998 ,
170000 km
marsha manuale,
sedilje lekure,
xhama dhe pasqyra elektrike,
klima me dy zona
cd changer 6 ,
me letra te paguara deri ne korrik 2015,
te gjitha sherbimet e kryera,
ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.
Per kontakt +355699522151 / +355693768374
cmimi 2400 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim