BMW 525D FULL OPTON -04

Shitet nga: Eri 19 Nën 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet BMW 525D ngjyre gri e erret shum e bukur, makina esht super e paster si brenda dhe jasht, Full options Mershin E KUQE brenda shum e vecant, Sensor parkimi para mbrapa Kompjuter bordi Komanda elektrike ne timon. Sendile me fryrje dhe me ngrohje ftohje. Disqe 17" orgjinale te Bmw Taksa dhe siguracion te paguara deri me 10.2015. makina ka xhama te zinj origjinal te shkruara dhe ne leje qarkullimi,fener me lupa me xenon origjinale dhe me rrath te bardh te vecant ne llojin e saj,dritat e mjegulles xenon, te gjitha sherbimet e kryera te BMW para nje muaji. makina nuk harxhon m shum se 7-8 l dhe esht e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi pak i diskutueshem.Nuk pranojm ndrrime,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim