BMW 525 dizel -01

Shitet nga: fatjon 17 Qer 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet makina bmw 525 diesel manuale me klima,sensor parkimi,e sapo Ardhur nga gjermania me letra e taksa te paguara gjithashtu dhe sherbimet filtra vaj te ndruara ne gjendje shume te mire,me disqe alumini me goma te reja.OSe ndrohet me makine tjeter me kamjo automatike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim