BMW 525 diesel -04

Shitet nga: gesi 17 Nën 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes BMW seria 5 viti 2004 e ardhur nga gjermania shum pak e perdorur me letra te paguara der ne gusht 2015 kamio manuale tapiceri lekure shum te paster fuqi motorrike 2.5 nafte shum shum ekonomik . Gati per ca do lloj prove . Ndrohet me C clas 2006 e siper me shtim lekesh nga ana ime (dhe ne ndrim nuk ka te njejtin cmim)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim