BMW 525 2.5 diesel -94

Shitet nga: genci 04 Nën 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Sherbime te bera dhe letra te paguara deri ne qeshor 2015 ne gjendje shum te mir dhe me kondicjoner.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim