BMW 330 DIESEL -01

Shitet nga: arjani 21 Tet 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET BMW 330 NAFTE, 4X4 VITI 2001,TAPICERI LEKURE NGJYR BEZH, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE DISQE ALUMINI 17, 4 DYRE, KOMANDA TE TIMONI, SENSOR PARKIMI,PILOT AUTOMATIK, BAGAZHIER ME 6 DISQE. MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA DHE E SAPO TARGUAR. ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MEKANIKE DHE XHENERIKE.
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJN NE NR E LEN.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim