BMW 324 diesel -88

Shitet nga: Aldi 04 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume shume te mire pune si nga gjendja motorrike ashtu edhe gjendja xhenerike. Shume e paster nga jasht dhe nga brenda.me dokumenta te regullta, taksat jo te paguara. Per me teper kontaktoni 0694250060 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim