BMW 320d diesel -03

Shitet nga: indrit 27 Sht 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Tiranë
BMW 320d motor 2.0, ngjyre blu e hapur, full option, sensor parkimi, taksa te paguara deri ne shtator 2015, ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike, makina eshte e gatshme per cdo prove, dhe ta kontrolloni ku te doni.
Cmim i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim