BMW 320d -99

Shitet nga: vladimir kera 07 Sht 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
shitet .. BMW 320d manual..
makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe estetike ..
e gatshme per cdo lloje kontrolli
4 xhama elektrik ,, disqe alumini
makina eshte FULL OPTION.
makina eshte ne perdorim nga 1 zyrtare
dhe shitet per arsye mosperdorimi
per me shume informacion mund te kontaktoni ne nr. e telefonit 0685255690
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim