BMW 320d -00

Shitet nga: BMW 29 Nën 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
BMW 320 D,motorr 2.0 diesel,dokumenta te rregullta te paguara,ngjyre gri metalizato,,sallon lekure ngjyre gri ne gjendje shum te mire,,pilot automatik,,komanda ne timon,,6 air bag,esp kontroll diferenciali,,imobilaizer,kambio manuale,disqe alumini 18,m3 origjinale,ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.
Shitet ose nderrohet me makine me kambio automatike.
CMIMI :3500 euro shum pak i diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim