BMW 320 dizel -00

Shitet nga: tani 12 Maj 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET BMW 320 NAFT VITI 2000 ME TARGA DHE DOKUMENTA TE PAGUARA NGJYR TE ZEZ NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE ME 142000 KM ......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim