BMW 320 disel -00

Shitet nga: elidon 20 Tet 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shes BMW 320 disel viti 2000.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
makina ka 250 mije kilometra dhe eshte me letra te paguara.cmimi eshte 2700 euro i diskutueshem ose 2500 i padiskutueshem.faleminderit vetem sms ju lutem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim