BMW 320 diesel -02

Shitet nga: fredi 18 Qer 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Dokumentat dhe siguracioni skadojn ne shkurt 2015. Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim