BMW 320 benzin -95

Shitet nga: aleko 29 Sht 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ne gjendje te mire perdorimi.Cabrio me hard-top ,190000 km origjinale,motorri 200 benzin ne gjendje shume te mire,sherbime te sapokryera vaj filtra dhe xhenerike.Makina ka marmite sport .ngjyra blu ,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim