BMW 320 DIESEL -07

Shitet nga: Ani 20 Qer 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Tiranë
Bmw motorr 200 naft, automat,klima,kseno,sensor parkimi,sensor shiu, 12 airbeg, xhama te zi orgjinal + perde orgjinale, LUK M3, tempomat,2 çelsa,130000 km ORGJINALE ME GARANCI. Sendile lekure,+ me butona, disqe alumini,goma te reja michelin, me dekumenta te rregullta dhe te paguara.
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim