BMW 320 1.9 dizel -04

Shitet nga: Robert 18 Krr 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shes bmw 320 d viti 2004 full klima disqe alumin tapiceri e paster gjendje e shkelqyer motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove ,,, 170 000 km origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim