BMW 318CI modeli E46 (coupe). -04

Shitet nga: Ardit 29 Krr 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht e targuar dhe taksa te paguara deri ne shkurt te 2015, eshte sportive model E46 (coupe), ka 92 mij km te kaluara,mund ta shihni dhe provoni ne Tirane.
Motorri: Benzin 1800cc (4 cilindra)
Kambio: Manuale
Konsumi i karburantit (i kombinuar)6 L /100 km
Konsumi i karburantit (ne qytet): 7-8 L /100 km
Konsumi i karburantit (autostrad): 4-5 L /100 km

1. Celsi original i BMW me cip
2. Ndricimi Xneon.
3. A/C
4. ESP (sistem i stabilitetit ne rruge)
5. ABS ne 4 gomat
6. Disqe alumini origjinale 18R
7. 6 x Air Bag
8. Pasqyrat antiverbuse dhe elektrike
9.4 Xhamat elektrik
10.Fshirese xhamash automatike
11.Sistem alarmi origjinal
12.Ulje ngritje feneresh sipas terrenit
13. Frena brembo me ajrosje.
0698526008
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim