BMW 318 benzin -99

Shitet nga: seldi 07 Tet 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
makines i kane maruar letrat do ca gomina dhe nje radjator te ri per vec ketyre eshte ne gjendje te mire ,luk m disqe 17 e tj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim