BMW 318 I -96

Shitet nga: andi 23 Sht 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
MAKINA ESHTE ME DOKUMENTA TE PAGUARA TARGA AA 083 EY ..NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE ...AMORTIZATOR DHE SUSTA SPORT ,DISQE 17 , KONDICIONER , BENZINE 1.8
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim