BMW 318 1.8 benzin -94

Shitet nga: francezi_02@hotmail.com 02 Tet 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
bmw 318...i.8benzin viti prodhimit 1994.manuale me kater porta ngjyr gri.ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike pa defekte konsum 7 liter per 100km me disqe sportive mbyllje cendrore me pult kasetefon mp3,dokumenta te rregullta targa te reja.1 vit w pwrdor ne shqiperi..shitet per arsye mos perdorimi..900euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim