BMW 318 1.7 diesel -96

Shitet nga: bmw 03 Sht 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
shitet bmw 318 tds. abs air bag, kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike, disqe alumini, motorr 1.7 nafte, ne gjendje normale, me targa te reja AA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim