BMW 316i compact 1.6benxin -97

Shitet nga: alban 25 Nën 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Bmw 316i compact viti prodhimit dhjetor 1996 makina eshte me 132000 kilometra origjinale eshte shum e paster jasht edhe brenda ka disqe 16"borbet amortizator boge me susta apex baterine ka te re ka air bag, kondiconer.eshte me dogane te prer dhe dokumenta te rregullta .taksat i ka deri ne prill 2015.dhe makina nuk ka marr as edhe nje gjobe.per me shume kontaktoni ne numrin 0666009901.cmimi eshte 250.000 leke te reja i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim