BMW 316 Eko dizel -99

Shitet nga: arman 28 Qer 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet per arsye ekonomike. Makina eshte me dokumentacion te rregullt te paguar per 1vit. Ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike. Teper ekonomike. Harxhon 10000leke te vjetra. Per 100 km..(me prove). Ka. Kondisioner tapiceri lekure. Sensor parkimi xhama elekrik qe mbyllen me pult, impjant muzike. ,etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim