BMW 120 d -08

Shitet nga: Bmw 27 Nën 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
BMW Seria 1 , E87 2.0 nafte. Kambjo manuale 6 marshe , 177 kuaj fuqi. Disqe 18 M-design..Makina ka 148.000 km origjinale dhe te gjitha sherbimet e kryera tek BMW.. Eshte e pajisur me sensor shiu ,sensor parkimi ,butona tek timoni gjithashtu eshte me sistemin start stop e cila kryen ndezjen dhe fikjen automatike te makines ne trafik..Ka nje look te jashtem teper te vecante i realizuar prane firmes Panzani Design ne Itali..Cmimi 10.000 Euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim