BMW 120 2.0 automat 06

Shitet nga: Bmw 18 Dhj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet

BMW seria 1
2.0 Nafte,viti 2006,kambio automatike,full lekure

162 000 km origjinale
E sapoardhur dhe e sapo targuar
Me dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2015
Makina ne gjendje perfekte...

Cmimi: 7700 euro i disk
Nr kontakti: 069 94 0 1111
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim