BMW 118D -06

Shitet nga: rodeo 24 Sht 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet BMW 118d viti 2006 ne gjendje shume te mire, e ardhur nga itali para 1 muaji, i jan bere te gjitha letrat per 1 vit , dhe i jan bere te gjitha sherbimet vaj, filtra, goma,gomina etj. Shitet per arsye emigrimi. Makina eshte shum ekonomike
5,6 l/100 km kombinuar (urbano-ekstraurbano)
6,7 l/100 km urban
4,5 l/100 km ekstraurbano
cilindrata - 1995 cm³
marshe - 6
CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim