BMW 118 D 2008 - shitet dhe ndrroher

Shitet nga: BMW 19 Gsh 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR   8 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet BMW 118 D viti 2008 me dokumenta italiane e shrregjistruar gati per dogan , makina ndrrohet edhe me makin tj me te vogel + diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim