BMV X5 diesel -02

Shitet nga: lushalija@gmail.com 15 Maj 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje shun te mire sic shihet she ne foto
shitet per arsye mos perdorimi.
eshte e mirembajtur ne preset generike nga brenda she nag jashte.
machines i jane sapo i jane here te gjitha sherbet rutine
nderrim vaj dhe filtrash,
makines sapo i jane paguar taksat dhe siguracion per nje vit.
e ckerkoni me shume?! ky eshte née okazion i vertete.

0692224907
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim