BMV Seria 5 OKAZION...... -08

Shitet nga: Toni 16 Krr 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 750 EUR

Komuna: Tiranë
Kjo makine esht ne gjendje shum te mire fizike dhe mekanike. esht me opsione te plota per vitin e prodhimit te saj.

Esht me kamje elektronike, dhe harxhon jo me shum se 7 litra ne 100 kilometra. Ka ardhur nga Germanija ne Qershor te ketij viti dhe ka qene nen pronesine e vetem nje personi.

Kjo makine po shitet per arsye Emigrimi dhe cmimi esht i diskutueshem. Ju lutemi na kontaktoni per hollsira te metejshme.

Falemderit
Toni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim