BMV 535 Sport -08

Shitet nga: Toni 22 Gsh 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet makina per arsye emigrimi ne Angli. Makina esht e importuar nga Gjermania ne Qershor te 2014 , esht me dogane te paguar dhe me targa te nxjerra, per hollsira te metejshme ju lutem me kontaktoni ne numrin e celularit.
Falemderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim