BENZ C 200 CDI MOTOR EVO VITI 2003 KAMBIO AUTOMAT

Shitet nga: juli 16 Dhj 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Tiranë
SHES MERCEDES MODEL C200 ELEGANCE MOTOR MODEL TIPI I RI EVO VITI 2003 KAMBIO AUTOMAT E ,FULL OPTION ME KLIMA, TAVAN XHAMI , SEDILE ELEKTRIKE, SEDILE ME NGROHJE ,SENSOR DRITASH DHE SHIU DHE SENSOR PARKIMI.NE GJENDJE PERFEKTE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR

CMIMI 5300 EURO

I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim