BENTLEY Turbo R -93

Shitet nga: Sami 11 Gsh 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Tiranë
Bentley Turbo R 6780 cc Benzinë, është një legjendë e veturave me performancë të jashtëzakonshme, modeli i prodhuar nga Bentley Motors Limited kompani me renome botërore. Shkronja "R" qëndroi për "roadholding" performancë spektakulare, për të vendosur një rekord të ri, pavarësisht nga paraardhësi i tij. Modeli Turbo R fillimisht ka trashëguar motor “turbocharged” nga Mulsanne Turbo por tani me një performancë të avancuar dhe të jashtëzakonshëm.

Vetura është e importuar nga Anglia dhe posedon timone në anen e kundërt të Evropës, është në gjendje shumë të mirë spektakulare dhe shumë e rrallë për rajonin tonë.

Vetëm oferta serioze ju lutem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim