Automat 206 viti 2002

Shitet nga: Pezho 01 20 Dhj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina kakto tedhna bezin 1.3 automat Buton strati buton bore xhama elektrik kondicjoner pasqyra elektrike mbyllje qendrore 4 dyer shum embajtur nga brenta dhe nga jasht taksa te sapo prera shitet 2200 euro idiskutushm kmbet memakin me kubik me temath mevler 3000 euro kush kerkon sikjo makin tibjeri numrit jo per kureshtart makina esht egacme per prov nga ANA juaj 0685900254
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim