Audi A8

Shitet nga: ilo 13 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Makina eshte ne gjendje shum te mire si nga ana teknike dhe fizike , full option, tapiceri lekure fener xenon . Automat , 4.2 Benzin , i sapo ardhur nga Zvicra pa dogane 10.000 € i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim