makin

Shitet nga: audi 25 Nën 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Makin shum e mbajtur dhe ne gjendie te mir.konsum i vogel per makin qe eshte se eshte 2.5 td.makin me motor te thjesht dhe me turbo te thjesht.mund edhe te ndrohet me makin tjeter plus ose minus nga un
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim