U SHIT FLM!!! AUDI A6 3.0TDI quattro -05 Automat

Shitet nga: Rim 19 Dhj 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
AUDI A6 3.0TDI quattro, Viti 2005, Automat + Tronic,abs,esp, Klima,airbag, Kompjuter bordi, navigator,Pilot automatik, tapiceri lekure e zeze,xhama dhe pasqyra elektronike,sedilje me ngrohje, sensor drite, sensor shiu, Bagazhier 6 CD, disqe alumini 18 me goma shum te mira.Makina eshte ne gjendje perfekte dhe me te gjitha letrat e paguara. Cmimi 7500 euro ose nderrohet
Cel: 0693222241
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim