Makin

Shitet nga: Alban 26 Nën 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Mjeti esht ne gjendje shum te mir dhe sherbime sa po te bera.2500€ i pa diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim