ME MARVESHJE...AUDi A6 4x4 TDi 2007

Shitet nga: Dejvi 01 Dhj 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Makina eshte full options...Sherbime te gjitha te kryera para 10 ditesh pajisur me liber sherbimesh(vaj filtra motori dhe kamio...Dokumenta te paguara deri vitin tjeter...Per me shume kontaktoni...FLM...Mundesi ndrimi ose shitet...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim