Audi

Shitet nga: audi 10 Dhj 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Makin shum e mbajtur.sherbimet te bera ne koh.dhe shum ekonomike per makin qe eshte se eshte me motor te dhjesht dhe turbo te dhjesht.ndrohet edhe me makin tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim