audi A4 OKAZION deri me dhjetor

Shitet nga: BACI 19 Nën 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
okazion
ngjyre gri metalizzato
moto 1.9
km 190.000 e perdorur vtm nga nje person
ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike
sherbimet e kryera gati per prove nga bleresi
sedilje lekure ,xhama te erret origjinale ,
impjant muzike te instaluar ,
ABS,ESP
xhama elektrike
urban 5\L
interurban 3.5\L
super ekonomik
cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim