U Shit Flm Merr Jep.Audi A4 1.9 TDI -04 S line

Shitet nga: Eri 11 Sht 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 499 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi a4 viti 2004 body kit S-line origjinal brenda dhe jashte gjendje perfekte shume e bukur dhe shume ekonomike me 6 marsha 131 kuaj fuqi,cruise control klima me dy zona sistem audio audi dhe boxe bose origjinal audi,sensor shiu sensore dritash esp abs srs10 airbag pasqyra elektrike me ngrohje sedilje sport elektrike me fryrje dhe me ndryshim pozicioni 185 mij km te vetat me prove,disqe origjiniale Audi 17.ne gjendje te shkelqyer motorike dhe gjenerike.krahu i djathte,me dok shqiptare te paguara.Cmimi 3500 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim